کوره سازان فارس بلوط

ساخت و راه اندازی دستگاه های تولید زغال لیمو و کبابی با ظرفیت های ۵۰۰ کیلوگرم، ۱۰۰۰ کیلوگرم و ۲۰۰۰ کیلوگرم با مکانیزم دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در طرح های مختلف مجهز به سیستم های بخار و گردشی هوا.

توجه : دستگاه تولید زغال لیمو فقط به تعداد محدود و دستگاه تولید زغال کبابی به تعداد نامحدود ساخته می شود.

فروش زغال کوره سازان فارس بلوط

فروش بی نظیر ترین و استثنایترین زغال لیمو و کبابی فقط به صورت عمده قلم۸۰۰۰ تومان ، مجلسی ۷۵۰۰، تومان سکه ای و ثلثی ۹۵۰۰ تومان ، مکعبی ۱۰۰۰۰ تومان

تفاوت زغال لیمو کوره سازان فارس بلوط

شما میتوانید زغال های ما را بدون ترک و شکستگی و بدون بو و دود با قابلیت روشن شدن با فندک اتمی و حرارت و ماندگاری ۲ برابر بیشتر از بهترین نمونه زغال لیمو موجود در بازار ایران مشاهده کنید .

جایزه های ویژه کوره سازان فارس بلوط :

اگر کسی توانست در ایران زغالی با کیفیت زغال لیمو راکتور S202 تولید کنید. به غیر از کسانی که راکتور S202 را از ما خریداری کرده اند بدون قید و شرط یک کوره ۵۰۰ کیلوگرمی زغال کبابی هدیه می دهیم.

هشدار کوره سازان فارس بلوط

عده ای ادعا می کنند کوره های ان ها درامد میلیونی دارند شما از ان ها بپرسید پس چرا خودتان تولید نمی کنید و اگر کارخانه ای تولید زغال دارید محبت کنید جواز تاسیس و پروانه سازمان صنایع را نشان دهید. عده ای ادعا می کنند ما ماشین ساز هستیم نه اشپز می گویند وقتی قصاب گوشت می فروشد مگر درست کردن ابگوشت را یاد می دهند. این ها دروغگو و کلاهبردار هستند. مواظب باشید. عده ای می گویند کوره ها را کپی کردند. شما بگویید اگر کپی کردند پس چرا خودتان نمی توانید زغال درجه یک تولید کنید.

فروش چوب کوره سازان فارس بلوط

ما دلال نیستیم و چوبی برای فروش نداریم شما می توانید چوب مرکبات را از محل جمع اوری چوب در فارس بلوط کشور بخرید.

ما مانند عده ای ادعا فروش چوب و داشتن مرکز خرید و فروش چوب که حداقل ۵۰۰ میلیون تومان پول نقد می خواهد را نداریم و مانند ان ها نمی رویم چوب کیلو ۴۰۰ تومانی را از دپو بخریم و ۸۰۰ تومان به شما بفروشیم و فقط با یک تماس ۱۰ میلیون کلاه برداری کنیم.